ms ▾
Dapatkan kunci anda

Harga API tanpa sensor telusur

Berhanda membayar lebih untuk output yang ditapis. API tanpa sensor kami mengenakan caj tepat $0.15 bagi setiap satu juta token input dan $0.50 bagi setiap satu juta token output, dengan kredit kripto prabayar yang tidak luput.

per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

Prabayar sahaja. Baki tidak lupat selamanya.

Dapatkan kunci anda

Kalkulator harga

$0.00

Contoh penggunaan

  1. Analisis dokumen konteks panjang

    Memproses dokumen 50,000-token dengan ringkasan 2,000-token menelan kos: (50,000 / 1,000,000) * 0.15 + (2,000 / 1,000,000) * 0.50 = $0.0075 + $0.001 = $0.0085.

  2. Penjanaan perbualan bervolume tinggi

    Menjana 100,000 token output untuk respons besar menelan kos: (100,000 / 1,000,000) * 0.50 = $0.05. Token input untuk senario ini boleh diabaikan atau termasuk dalam permintaan asas.

  3. Panggilan fungsi pengaliran

    Input 10,000 token dengan output JSON 5,000 token kos: (10,000 / 1,000,000) * 0.15 + (5,000 / 1,000,000) * 0.50 = $0.0015 + $0.0025 = $0.004.

Bagaimana kredit pra-bayar berfungsi

Anda membayar untuk token yang anda gunakan sebenar. Ralat dan penolakan adalah percuma. Baki anda berkurang mengikut penggunaan token sebenar. Kredit pra-dibayar tidak lupat. Ini memastikan perbelanjaan anda boleh diramal.

Kredit percubaan untuk akaun baharu

Akaun baharu mendapat kredit percubaan bernilai $0.50. Ia sah selama 7 hari. Ini membolehkan anda menguji model tanpa sensor serta-merta.

Mengapakah baki pra-bayar penting

Kredit prabayar mengelakkan bil mengejut. Anda mengawal bajet anda dengan tepat. Tiada yuran bulanan atau langganan. Anda menambah apabila anda memerlukan lebih.

Soalan biasa

Berapakah harga API uncensored?

Kami mengenakan caj $0.15 bagi setiap satu juta token input dan $0.50 bagi setiap satu juta token output. Ralat dan penolakan adalah percuma.

Bagaimana cara mengisi semula akaun saya?

Anda boleh menambah baki dengan USDT (TRC20) atau USDC (Base). Jumlah minimum ialah $20. Bonus terpakai untuk jumlah yang lebih besar.

Adakah kredit saya luput?

Tidak, kredit prabayar tidak luput. Kredit percubaan berlangsung selama 7 hari. Ini memberikan anda fleksibiliti untuk menggunakan API apabila anda memerlukannya.

Kaedah pembayaran manakah yang anda terima?

Kripto sahaja: USDT pada TRC20 atau USDC pada Base, sebarang jumlah bulat dari $20 hingga $500. Kredit bonus terpakai dari $50.

Dapatkan kunci anda sekarang

Daftar, ambil kunci, kemas kini URL asas. Selesai.

Dapatkan kunci anda